Rėmėjai

Best Baltic Hotels

1,2% parama

Archyvas

Lietuvos bajorų Kauno krašto sąjungos Naujametinis pokylis

 
  2023m. sausio 21 d. viešbučio „Santaka” restorane vyko tradicinis Lietuvos bajorų Kauno krašto sąjungos Naujametinis pokylis.

  Su pakilia ir šventine nuotaika susirinko bajorai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Tauragės Ir Šiaulių . Šventiniame pokylyje dalyvavo LBKS Garbės vadas Kęstutis Ignatavičius, Kauno miesto Garbės piliečiai Jūratė ir Česlovas Norvaišos.

    Šventė prasidėjo LBKS himnu, bajorų pasisveikinimu Tiesa+Garbė+Orumas, LBKKS vado Stasio Knystauto nuoširdžia padėka už bendrystę ir malonaus vakaro palinkėjimu svečiams. 
    Pokylio vedėjų poetės Dalios Teišerskytės ir režisieriaus Giedriaus Gusto programoje skambėjo Monikos Ryškutės(fleita) ir Godos Palskytės (fortepijonas) atliekami klasikų kūriniai, J.ir Č. Norvaišų auklėtinių Elizos ir Aivaro atliekamos Lotynų Amerikos šokių kompozicijos, buvo skaitomos eilės, sakomi tostai, skambėjo nuotaikinga muzika.
    Dėkojame šventės dalyviams už įvykusį pagrindinį šventės leitmotyvą: šventinė bendravimo nuotaiką, malonūs ir galantiški pokalbiai apie ateities planus, siekį suvienyti visus Lietuvos bajorus  po garbinga Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos vėliava. 
 
LBKKS Naujametinio pobūvio organizatoriai